İstanbul Aydın Üniversitesi İ.İ.B.F. Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tülin İrge Hocamın davetiyle, Yüksek Lisans “Marka Yönetimi” Dersine misafir oldum.Markaların alışverişlerde tüketici tercihlerine etkisi ve yaşanan tüketici sorunları konularını konuştuk. Hocamızın nazik davetine ve öğrencilerimizin ilgisine teşekkür ediyorum.
2 Kasım 2023![](https://tuketicilerdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/64540572-dbeb-4950-81d4-8c9e276c12b3-1-768x1024.jpg)
![](https://tuketicilerdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/32ec9899-7a1b-4f63-8056-31632f3dca51-1-833x1024.jpg)
![](https://tuketicilerdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/2fdc85e8-7805-443e-ae10-468075dcc086-1-1024x768.jpg)
Latest posts by Levent Küçük (see all)
- “ALIŞVERİŞ VE FİŞ” - 26 Temmuz 2024
- “BELEDİYE BORÇLARI VE FAALİYETLERİ” - 26 Temmuz 2024
- “MEDENİ İNSAN OLABİLMEK” - 26 Temmuz 2024
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]