Tüketiciler Derneği (TÜDER) Yönetim Kurulu Olağan Toplantısını, Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Aygün Özel’in Tıbbı Tahlil Laboratuvarında gerçekleştirdik.Ayrıca, Onur Kurulu Başkanımız Sn. Noter Nuran Kızıldere’nin doğum gününü kutladık.Toplantıya katılan arkadaşlarıma ve misafirperverliği için Sn. Dr. Aygün Özel’e içten teşekkür ediyoruz.
15 Kasım 2023![](https://tuketicilerdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/img_0695-1024x767.jpg)
![](https://tuketicilerdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/img_0696-1024x768.jpg)
![](https://tuketicilerdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/img_0691-1024x768.jpg)
![](https://tuketicilerdernegi.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/img_0698-1024x768.jpg)
Latest posts by Levent Küçük (see all)
- “ALIŞVERİŞ VE FİŞ” - 26 Temmuz 2024
- “BELEDİYE BORÇLARI VE FAALİYETLERİ” - 26 Temmuz 2024
- “MEDENİ İNSAN OLABİLMEK” - 26 Temmuz 2024
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]